Uyarı Çerezler bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayarız. OK
Kazancınız 16%

Fade Out Extra krem Gece

Fade out, 50 ML

Fade out leke kremi siparişlerinizde

Leke oluşumuna karşı koruyucu güneş kremi sepette % 50 indirimli

Liste fiyatı: 98,80 TL
82,50 TL
Kazancınız: 16,30 TL (16%)
10 gün
Puan değeri: 83 puan
703878200038-50 ML
Stokta yok - Tükendi !

Fadeout Advanced cilt leke kremi gece

Advanced Even Skin Tone Nıght Cream

Fadeout gece kremi A vitamini ve Omega 3 ile zenginleştirilmiştir.daha etkili hale gelen bu ürünümüz cildinizdeki sadece lekeleri değil diğer problemler içinde zengin bir içerikle geliştirilerek dahada etkili hale getirilmiştir.

Sacha Inchi Yağı ve Kuşgözü Tohumu Yağı

Gece cildinizde Kolegen üretimini harakete geçirir ve cildi yaşlanmaya zorlayan serbest radikallerden korur.Belirgin çizgi ve kırışıklıkların görünümünde önemli ölçüde azalma olur.,ciltde oluşmuş lekelerin açılmasına yardımcı olur ve sonrasında melanin üretiminin önünü keserek leke oluşumuna karşı cildinizi korumaya alır

4 Aşamada + 4 Haftada Etkili sonuç sunan ürünümüz güçlü aktif içerikler ile işlevini 4 aşamada gerçekleştirdiğini klinikçe ispatlamıştır.

1 nci Aşama

CİLT RENK BOZULMALARINI DÜZELTME : Hedefiniz cilt tonunun açılmasını istediğiniz bölgeler olmalı yaşlılık lekeleri,çiller,cilt lekelenmeleri,güneşten kaynaklanan lekelenmeler,Doğum sonrası lekelenmelerin olduğu koyu lekeler olmalıdır,Koyu bölgelerin rengini açar.

2 nci Aşama

LEKELENMEYİ ÖNLEME : Fade Out krem cildin dış tabakasından cilt alt tabakasına doğru derinlemesine nüfus ederek melanin oluşumunun önünü keser ve cildin üst yüzeyine ulaşmasının engeller.

3 ncü Aşama

CİLDİ GENÇLEŞTİRME : Fade out gece kremi Kolegen üretimini harakete geçirir ve cildi yaşlanmaya zorlayan serbest radikallerden korur.Belirgin çizgi ve kırışıklıkların görünümünde önemli ölçüde azalma olur.

4 ncü Aşama

GELECEK İÇİN CİLDİNİZİ SAVUNMA : Fade Out advanced gece kremi cilt beyazlatıcı ve leke sorunlarında cidin Hücre yenilenmesi işlemlerini arttırır.ileride ortaya çıkabilecek koyu pigment lekelerinin oluşumunu engeller. düzenli kullanımda cilt renk tonu dahada açılacaktır.

Her bir fade out krem cilt de farklı şekilde çalışma yapar gündüz kremi güneşe karşı koruyarak cilt lekelerin oluşumunu engeller gece kremi oluşmuş lekeleri daha çabuk bir şekilde soldurarak açılmasını sağlar ayrıca cildinizin bakımını yaparak cildinizi onarır ince çizgilerin azalmasına yardımcı olur ve zaman içerisinde cildiniz daha canlı ve cilt tonu düzenlenerek parlak canlı bir görünümü kavuşur .

Marka:
Fade out
Katagorisi:
Cilt Leke kremi
Gramaj:
50 ML