Uyarı Çerezler bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayarız. OK
Kazancınız 16%

Fade Out Extra krem Gündüz

Fade out, 50 ML


Liste fiyatı: 98,80 TL
82,50 TL
Kazancınız: 16,30 TL (16%)
10 gün
Puan değeri: 83 puan
703878200021-50 ML
Stokta yok - Tükendi !

Fadeout Advanced Skın tone Day cream SPF 25

Fadeout Cilt leke ve kırışıklık kremi güneşe karşı koruyucu cilt lekelerini aydınlatıcı,cilt pigment lekelerinin oluşumunu engelleyerek Kolegen üretimini harakete geçirir ve cildi yaşlanmaya zorlayan serbest radikallerden korur.Belirgin çizgi ve kırışıklıkların görünümünde önemli ölçüde azalma olur.Güneş lekelerine,Cilt lekelenmelerine karşı cildinizi koruma altına alır ciltde oluşmuş lekerin açılmasına yardımcı olur.Cildinize gençlik ışıltısı ve parlaklık kazandırır.

4 Aşamada + 4 Haftada Etkili sonuç sunan ürünümüz güçlü aktif içerikler ile işlevini 4 aşamada gerçekleştirdiğini klinikçe ispatlamıştır.

1 nci Aşama

CİLT RENK BOZULMALARINI DÜZELTME : Hedefiniz cilt tonunun açılmasını istediğiniz bölgeler olmalı yaşlılık lekeleri,çiller,cilt lekelenmeleri,güneşten kaynaklanan lekelenmeler,Doğum sonrası lekelenmelerin olduğu koyu lekeler olmalıdır,Koyu bölgelerin rengini açar.

2 nci Aşama

LEKELENMEYİ ÖNLEME : Fade Out krem cildin dış tabakasından cilt alt tabakasına doğru derinlemesine nüfus ederek melanin oluşumunun önünü keser ve cildin üst yüzeyine ulaşmasının engeller.

3 ncü Aşama

CİLDİ GENÇLEŞTİRME : Fade out gündüz kremi Kolegen üretimini harakete geçirir ve cildi yaşlanmaya zorlayan serbest radikallerden korur.Belirgin çizgi ve kırışıklıkların görünümünde önemli ölçüde azalma olur.

4 ncü Aşama

GELECEK İÇİN CİLDİNİZİ SAVUNMA : Fade Out Gündüz cilt beyazlatıcı ve leke kremi Hücre yenilenme işlemlerini arttırır.ileride ortaya çıkabilecek koyu pigment lekelerinin oluşumunu engeller. düzenli kullanımda cilt renk tonu dahada açılacaktır.

Her bir fade out krem cilt de farklı şekilde çalışma yapar gündüz kremi güneşe karşı koruyarak cilt lekelerin oluşumunu engeller gece kremi oluşmuş lekeleri daha çabuk bir şekilde soldurarak açılmasını sağlar ayrıca cildinizin bakımını yaparak cildinizi onarır ince çizgilerin azalmasına yardımcı olur ve zaman içerisinde cildiniz daha canlı ve parlak görünür.

Fadeout krem İçerik malzemeleri

Dut, Meyan ve doğal olarak oluşan Sodyum Laktat

Bu doğal aktif maddeler cildimizdeki kahverengi pigment olan Melanin üretimini azaltmak için birlikte çalışır.

Niacinamide

Niasinamide, doğal olarak bulunan Vitamin B3, hiperpigmentasyon olarak görünür hale geldiğinde Melanin'in cildin üst tabakalarına aktarılmasını engeller.

Doğal olarak oluşan Laktik Asit

Laktik Asit cildin üst tabakalarına hafif eksfolasyon sağlar ve ölü ve güçlü pigmentli cilt hücrelerini ortadan kaldırır. Laktik Asit ayrıca nem tutma özelliğini geliştirerek ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır ve cildi daha da inceltir.

Bu doğal aktif maddeler , hiperpigmentasyonun azaltılması için parlak ve hatta cilt tonu bırakarak tüm Fade Out ürünleri içerğinde vardır

Hiyalüronik asit

Cildin nemi muhafaza etmesini, çizgileri ve kırışıklıkları doldurmak için cildi yoğunlaştırır, cildi yeniden yüzeylendirir ve nemli kalmasını sağlar.

Fade Out Kırışıklık ve leke Karşıtı Kremi içeriğinde ayrıca Göz altı ve morluk Kremi içereğinde bulunmaktadır. .

Haloxyl

Doğal enzimleri cildin altındaki sızdıran kanları parçalamaya yardımcı olarak kullanır, koyu halkaların nedeni ve kılcal damarları güçlendirerek daha fazla sızıntıyı önler.

Sacha Inchi Yağı ve Kuşgözü Tohumu Yağı

Sacha Inchi Oil (Omega 3 kaynağı) ve Rosehip Tohum Yağı (A Vitamininin kaynağı), yeni hücre üretimini cesaretlendirerek gecenin onarımını teşvik etmek için birlikte çalışır. Nem seviyesini geri yükler.

Fade Out Night Cream'ın içeriğinde bulunmaktadır.

Marka:
Fade out
Katagorisi:
Cilt leke ve kırışıklık kremi
Gramaj:
50 ML