Uyarı Çerezler bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayarız. OK

Gutto Cilt Leke karşıtı Arbutin serum

Gutto, 33 ML

45,90 TL
5 gün
Puan değeri: 46 puan
8699211771223-33 ML
Stokta
+

Gutto Leke karşıtı serum Arbutin, Niacinamide, Meyan kökü gibi güçlü Bitkisel Extract Aktifler içerir. Cilt Lekelerinin oluşumunun önlenmesine, Cilt lekelerinin görünümünün azalmasına,Yumuşatılmasına yardımcı olur. İçeriğindeki diğer Organik Extract lar olan Aloe vera, Vitaminler ve bitki özleri ile cildinizin nemlenmesine canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

KULLANIMI : Gutto Leke karşıtı serumu Akşamları Lekelerin yoğun olduğu bölgelere parmak ucunuzla uygulayınız. Serumu uygulamadan önce cildinizi mutlaka temizleyiniz. Yüzünüzde ve Tüm vücudunuzda kullanabilirsiniz.

Cildinizi, Özellikle lekeli olan bölgeleri Güneş ışınlarından koruyunuz. ( Gutto Cilt lekelerine karşı yüksek korumalı kremi tavsiye ederiz. )

UYARILAR : Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Ürün Güneş koruma Faktörlü olmadığı için yoğun güneş ışınlarının cilt lekeleri üzerindeki zararlı etkilerine karşı koruma sağlamaz. Gece kullanımı daha uygundur.

Marka:
Gutto
Katagorisi:
Cilt leke serumu
Gramaj:
33 ML