Uyarı Çerezler bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayarız. OK

Hakkımızda

2008 yılında Her şey sağlık ve sağlıklı yaşam diyerek başladık. Yola dağıtım ve pazarlama firması olarak çıktık. Büyüyerek ve danışmanlık yaptığımız kurumları büyüterek 12 yılı geride bıraktık. 10’dan fazla yerel ve global markaya hizmet verdik. Yüzlerce hikâyenin içine girdik. Kurulduğumuz günden itibaren işimiz, işinizi iletişimle pazarlamak oldu. Gücümüzü; bilgimizden, sezgimizden, kalbimizden, gençliğin cesaretinden ve yılların tecrübesinden aldık.

İşimiz hiç değişmedi, çağın gerekliliklerine uygun olarak iletişim araçlarımız değişti, zaman içinde yenileri eklendi. iyi ve sevilen firma haline geldik sadece dağıtım yapmak yetmedi kendi üretim tesislerimizi kurduk organik ve doğal ürünleri kendi markalarımızda üretimini yapmaya ve sonra bir Türk ve Yabancı kuruluşların ürünlerini fason olarak üretmeye ve onların danışmanlıklarını yaptık gelişmeye devam ettik Gutto, Veniza, Jeunessa, Mazin, Salpin, Dr. Kombuçay, Aksuvital, Balen, Garlex, Lifebox Natural, BioMed, Ayhan Ercan, Agarta ve Ender Lokman Markalarında üretiğimiz veya temsilciliğini yaptığımız ürünlerimizi 28 ülkeye ihracatını yaparak Bu ülkelerde en Çok Sevilen marka olduk.