Uyarı Çerezler bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayarız. OK

Jeunesse Beyazlatıcı ve Leke Karşıtı SPF 15 Krem

Jeunesse, 50 ML

32,50 TL
10 gün
Puan değeri: 33 puan
8697869093445
Stokta
+

Jeunesse Beyazlatıcı & Leke Karşıtı SPF 15 Kremi

Whitening & Anti-Spot Care Cream

Jeunessse Beyazlatıcı & Leke Karşıtı Bakım Kremi içeriğindeki meyan kökü ekstresi , pirinç kepeği yağı , drone teknolojisi ile üretilmiş peptit içerikli aktifi ve güneşten koruyucu bileşenler sayesinde lekelerin yoğunluğunun azalmasına , cilt tonunun düzenlenmesine ve aydınlanmasına yardımcı olur .

Niacinamide(Vitamin B3) : Ciltteki ton farklılıklarını,Alfa Hidroksi Asitler ile giderir ve ton farklılıklarının tekrardan oluşmaması için melanin sentezini baskılar.

Glycyrrhiza Glabra ( Licorice ) : Renk düzensizliklerinin görünümünü azaltmaya,cilt renginin homojen ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Peptitler : İçeriğinde peptitler; yeni nesil drone teknolojisiyle üretilmiş olup , direkt olarak hedef hücreye giderek , ciltteki leke oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Vitamin C : Cilde canlı ve aydınlık bir görünüm vermeye yardımcı olur.Oksidatif etkenlere karşı cildir korur.

Pirinç Kepeği Yağı : Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarını engellemeye yardımcı olur , kolajen miktarını arttırarak cildin pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Marka:
Jeunesse
Katagorisi:
Cilt Leke kremi
Gramaj:
50 ML