Uyarı Çerezler bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayarız. OK
Kazancınız 8%

Alıç Meyvesi Ekstraktı Kapsül 375 Mg

Liste fiyatı: 60,00 TL
55,00 TL
Kazancınız: 5,00 TL (8%)
3 gün
8690957000103
Stokta
+

Balen Alıç Meyvesi Ekstraktı 80 Kaspül İçindekiler:

Alıç (Crataegus sp.) Meyvesi Ekstraktı, Bitkisel Kapsül (Hiproksipropil metil selüloz, Su, Agar, Karragenan, Sodyum Sitratlar) bulunmaktadır.

Kullanım Alanları :

Alıç türlerinin ana aktif bileşenleri flavonoidler ve oligomerik proantosiyanidin lerdir. Alıçta bulunan bu bileşiklerin kalp ve dolaşım sisteminin fonksiyonlarını desteklemesi ile ilgili çok sayıda araştırma mevcuttur ve tümünde olumlu sonuçlar alınmıştır.Kroner kalp damarlarındaki genişleme,dolaşımın kolaylaşmasına dolayısı ile kalbe giden oksijen miktarının artmasına yardımcı olur.Alıç kan basıncının düşürülmesine yardımcı olmaktadır.

Kalp ritim bozuklukları (arrhythmias), sinirsel kalp çarpıntıları, kalp yetmezliği, ağır enfeksiyon hastalıkları sonrasındaki kalp kasları zafiyeti, kalp krizi sonrası, yüksek kan basıncı, damar sertliği gibi sorunlarda tedavinize ek olarak , hekiminize danışarak gerekli gördüğünde alıç bitkisinin başarıyla kullanılabileceği alanlardır

Balen Alıç Meyvesi Ekstraktı 80 Kaspül Kullanımı:

Yetişkinler için günde 2 kapsül tüketilmesi tavsiye edilir.

Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Balen Alıç Meyvesi Ekstraktı 80 Kaspül Muhafaza ve Uyarı:
Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız.

İLAÇ DEĞİLDİR


Marka:
Balen