Uyarı Çerezler bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayarız. OK

Mazin Saç Derisi Bakım Şampuanı

Mazin, 400 ML

35,00 TL
5 gün
Puan değeri: 35 puan
8699211776525
Stokta
+

Saç Derisi Bakım Şampuanı

Mazin Saç derisi bakım ve seboreik dermatit Şampuan

Keratin, Cade oil ,D-Penthanol-Bio sulfur-Ardıç Katranlı şampuan

Mazin Saç derisi bakım şampuanı saç derisi problemlerinde,kepeklenme de,saç konaklarında,saç derisi rahatsızlıklarında,Saç kıran rahatsızlıklarında,yıpranmış hasar görmüş saçlarda ve ayrıcı içeriğinde bulunun yüksek oradaki ardıç katranı nedeniyle cilt sivilcelerinde,aknelerinde vücut sivilcelerinde çözüm bulabileceğiniz bir şampuan dır.

Mazin saç derisi bakım şampuanını sadece saçınızda değil vücudunuzdaki sivilceli ve akneli bölgelerde de oldukça etkisini göreceksiniz deri dökülmelerinde ve pullanmalarında da oldukça etkili bir ürün olan arıdıç katranı ve D-Penthanol ile cildinizdeki sorunlara çözüm bulabileceğiniz saç derisi bakım şampuanı dır.

Mazin Saç derisi bakım şampuanı , saç kıran rahatsızlıklarında da mikropları önleyici özelliğe sahiptir saç kıran rahatsızlıklarında oldukça etkili olan bu şampuanımız sizlerin saç ve cilt derisi promlemlerinizde çözüm sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Doktorların ve cilt uzmanlarının önerdiği Keratin,Salicylic acid,Ardıç Katranı,D-Penthenol,Bıosulfur gibi birçok değerli aktif bileşimine sahip bir ürün olan Mazin Saç derisi bakım şampuanı, saç ekimi sonrası saçınızın ve saç derinizin bakımını yapmaya yardımcı olur.

Mazin Saç derisi bakım şampuanında saçınız için gerekli olan exstraktlar mevcuttur.

Keratin : Saçın esnekliğini ve yapısını sağlamlaştırarak parlaklık ,Nem kazanmasına yardımcı olur.

Salicylic acid : Keratiolatik etkisi ile bilinir Anti sebum ve Anti Dandruf özelliktedir.

Cade Oil ( Ardıç Katranı ) : Sebum salgısını dengeleyici ve Bakteri yayılımını engelleyici özellikleri bilinmektedir.

D-Penthenol : Deride yara iyileştirici ,Nemlendirici,Anti-enflamatuar,Anti-irritation özellik gösterir.Saç ekimi sonrası oluşan yaraların daha çabuk iyieşmesini sağlar Saçımızda ve Cildinizde canlılık ve parlaklık sağlar ,Saçın ve Cildinizin su tutma kapasitesini artırıcı özellikler gösterir.

Biosulfur : Anti-bakteriyel,Anti-enflamataur ve Anti-sebum etkileri ile 3 lü etki gösteren bir sebum modülatörüdür .Kepekli saçlarda ve yağlı ciltlerde etkilidir. Saç arasındaki sivilcelerde ve ciltdeki sivilce ve aknelerde çok etkili bir üründür.

Marka:
Mazin
Katagorisi:
Saç problemlerine karşı şampuan
Gramaj:
400 ML